niedziela, 19 czerwca 2011

Duanku !

Założę się, że słowo stanowiące tytuł tego posta nikomu nic nie mówi. Nic dziwnego, choć ów wyraz pochodzi z języka, który ma najwięcej użytkowników na kuli ziemskiej. To jednak żaden wstyd, jako że tym językiem jest język chiński. Duanku w Kraju Środka oznacza krótkie spodenki. O tym właśnie będzie dzisiejszy wpis.

Tak, tak, dzisiaj o szortach. Trochę odchodzę tematem od swojej działki jaką jest "racing", ale nie bez powodu. Otóż z okazji urodzin w prezencie od Oli dostałem krótkie spodenki. Zobaczcie na zdjęciu poniżej (moje mają kolor ciemnej zieleni):


Spodnie są rewelacyjne, można je dostać w sieci Reserved. Są to spodenki z materiału wysokiej jakości, miłego w dotyku. Możliwość podwinięcia nogawek sprawia, że w ten sposób uzyskujemy dodatkowy smaczek jeszcze bardziej zwiększający atrakcyjność tej części garderoby.

To tyle o moich spodenkach. Lato w pełni, idą gorące dni. Szorty wydają się więc być pozycją obowiązkową. Dlatego też poniżej wrzucam jeszcze parę fotek z krótkimi gatkami w roli głównej ;)

Marek

1 komentarz:

  1. Zapraszam do udziału w KONKURSIE!
    Do wygrania piękna biżuteria. ;)
    Szczegóły na moim blogu!
    Pozdrawiam ;)*

    OdpowiedzUsuń

Followers / Obeserwatorzy