środa, 7 marca 2012

JMP Racingowe sprawy

Dzisiaj trochę bardziej oficjalny strój, gdyż  byłam wraz z Markiem na rozmowie w sprawie sponsorowania zespołu JMP Racing (trzymajcie kciuki, żeby w końcu zespołowi z nieba spadł ten sponsor!). 
Mało tu o części RACING, a to dlatego, że Marek jest bardzo zapracowany, jednak na fanpagu JMPracing możecie dowiadywać się o naszych poczynaniach na bieżąco.. w skrócie gokart Marka jest już w drodze do Polski, silnik już zakupiony i czeka na swoje miejsce w karcie, dzisiaj był wywiad z Markiem emitowany w TVZabrze, w poniedziałek wywiadu udzielał Krzysztof Czapura specjalista od reklamy. Każdy z zaangażowaniem przykłada się, by wszystko na otwarcie sezonu było jak u "starych kartingowych wyjadaczy" :)

Na spotkanie się dosyć klasycznie ubrałam: sweterek wzięłam z szafy mamy, bo w sklepach aż złoci się jak u jubilera, także dzięki Mamo za fajny sweterek! :) 

Nowe recenzje jakie się pojawią wkrótce to kosmetyków Bewell Polska, Delia oraz kosmetyki Nail Tek :) Bardzo mnie to cieszy i dziękuję bardzo! :) 
zdj. Marek Piechuła
 
sweter/sweater noname,mom 
buty/shoes bata 
trencz/jacket h&m 
torebka/handbag lindex-sh
 szal/scarf atmosphere

5 komentarzy:

 1. genialne połączenie złota z czernią... koleżanka zna się na modzie. Pięknie wyszło połączenie klasycznego ubioru z odrobinką pikanteri- w tym wypadku torebki z pazurem ;) Pozdrawiam Sr Antonii

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaa!! mega torebka!!!
  Wszystko fajnie do siebie pasuje, elegancko, ale z pazurem ;) No i torebka - powala na kolana!! ;D
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe :) dziękuję! trzeba mieć pazura gdy się pozyskuje sponsorów JMP Racing :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ta torebka ! i sweterek też. I trzymamy kciuki za sponsora, niech się uda :3 Buziakii!

  OdpowiedzUsuń
 5. I love your handbag! love the chains, so rocker chic!

  Babi
  www.whenbabispeaks.com

  OdpowiedzUsuń

Followers / Obeserwatorzy