niedziela, 8 lipca 2012

Niespodzianka

Hejka! Tu Maro. Dawno nic nie pisałem i można by się zastanawiać, po co w nazwie bloga wciąż pozostaje cząstka "racing". Postanowiłem jednak to zmienić i z racji pewnej ilości wolnego czasu napisać notkę od siebie.

Korzystając z przerwy między kolejnymi eliminacjami ROK Cup w ramach Kartingowych Mistrzostw Polski, postanowiłem wybrać się do Ostravy, by obejrzeć na żywo wyścigi uliczne rozgrywane w jednej z dzielnic - Radvanicach. Wbrew niektórym prognozom pogody aura dopisała, a lejący się z nieba żar powodował, że każdy chętnie wlewał w siebie hektolitry piwa, a także czeskiego specjału - Kofoli. Zapraszam do oglądania zdjęć na fan page'u JMP Racing, do których linka zamieszczam poniżej:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.282532608521124.63317.110378202403233&type=1

Przed nami jeszcze cztery rundy Kartingowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną na torach w Radomiu i Starym Kisielinie. Mamy szansę powalczyć o TOP 5 w klasyfikacji generalnej, ale by to osiągnąć, musimy sprawnie przepracować wszystkie z sesji treningowych, którymi będziemy dysponować. Potencjał w nas jest, aczkolwiek wciąż brakuje nam niezwykle ważnego składnika, który stanowi idealne dopasowanie ustawień pod styl jazdy kierowcy. Znalezienie ich to cel na rundę w Radomiu. Jeśli to nam się uda, wszystko może się zdarzyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Followers / Obeserwatorzy