ABOUT US

Ten blog jest połączeniem zainteresowań i pasji. Ola interesuje się modą, lubi zakupy, lubi mieć coś nowego w szafie, cieszy ją każdy lakier do paznokci czy cień do oczu. Marek swoją uwagę skupia wyczynom sportowym. Uwielbia adrenalinę i nieważne w czym, nieważne jak, ważne, że robi to co lubi. Łączymy zatem nasze zafascynowania... :)


Ola - absolwentka szkoły plastycznej, licencjatka Architektury Wnętrz tworząc luksusowe wnętrze salonu Chanel i wkrótce magister sztukii. Interesuje ją sztuka, moda, design, architektura, najchętniej zajmuje się tym, czym w danym momencie nie powinna. Trochę projektuje chcąc stworzyć coś własnego, dającego pokaźną dawkę przyjemności. Niepoprawna idealistka z nutką realizmu. Uwielbia gdy wszystko jest po jej myśli, szybko się zniechęca. Prowadzi firmę projektującą odzież. 


Marek - były motocyklista wyścigowy, Magister nauk politycznych, ukończył kierunek dziennikarstwa i komunikacju społecznego na Uniwersytecie Śląskim oraz obecnie przygotowuje się do obrony magisterskiej na Akademii Ekonomicznej. Miłośnik sportu, podróży i muzyki. Człowiek o anielskiej cierpliwości, radosny i pogodny, często żartobliwy i uśmiechnięty. Podśpiewuje w każdym miejscu, nuci o każdej porze, rzadko milczy. Kierowca zespołu kartingowego JMP Racing. W seznie 2012 zawody ukończył na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej w Pucharze ROKa. Obecnie rewalizuje w Mistrzostwach Europy. Nie zamierza spocząć na laurach, dlatego ciężko pracuje, obmyśla, stąd tak rzadko udziela się na blogu ;)


Followers / Obeserwatorzy